NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Oficjalne otwarcie Fashiola.pl - wyszukiwarki modowej online

2017-10-18 13:59:57

Fashiola.pl pozwala szybko wyszukiwać produkty odzieżowe, obuwnicze i akcesoria z najbardziej znanych sklepów polskich i międzynarodowych. Na Fashiola.pl można łatwo wyszukiwać niezliczone ilości ubrań i butów oraz dodatki i perfumy. Lista sklepów współpracujących z nami jest długa, są to m.in. Douglas, Nike, Zalando, Reserved, Simple.

"Są setki, jeśli nie tysiące sklepów internetowych, ale jak znaleźć idealny produkt w odpowiednim rozmiarze? Dzięki licznym filtrom, które posiada Fashiola.pl, możesz szybko znaleźć produkt, którego szukasz, w odpowiednim rozmiarze, kolorze, materiale i przy najniższej możliwej cenie”

Prezes Peter Langenkamp.

Firma Fashiola.pl gromadzi ponad 740 000 produktów z 70 internetowych: polskich i międzynarodowych sklepów.

Innowacyjna wyszukiwarka będzie stale zwiększać swoją ofertę, integrując nowe sklepy partnerskie. Planujemy mieć nie tylko te najbardziej znane, ale też mniejsze sklepy, które posiadają ciekawą ofertę również dla klientów indywidualnych.

Strona Fashiola.pl posiada bardzo wyraźny interfejs, wyposażony w wiele filtrów wyszukiwania, które pomagają w łatwych i przyjemnych zakupach.

Fashiola.pl jest w stanie informować użytkowników na bieżąco o najlepszych cenach produktów, pod warunkiem, że użytkownik zapisze się na Alert Sprzedażowy. Fashiola.pl umożliwia użytkownikom nie tylko informacje o ofertach specjalnych i obniżkach cen na ulubione produkty. Nasza wyszukiwarka pomaga użytkownikom i fascynatom modowym być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie. Na naszej stronie regularnie publikujemy posty bloga, z których zaczerpniesz inspiracje i dowiesz się o nowinkach ze świata mody.

Więcej informacji i zdjęć można znaleźć w Press kit Fashiola, do pobrania tutaj:

https://www.fashiola.pl/downloads/presskit-PL-PL.zip

 

O Fashiola i Kleding.nl

Fashiola to międzynarodowy znak towarowy, który rozpoczął swoją historię od holenderskiej wyszukiwarki Kleding.nl. Razem z Fashiola, Kleding generuje ponad 4 miliony użytkowników miesięcznie, 75 000 transakcji o obrotach 5 milionów euro. Ostatnio, wyszukiwarka została zintegrowana z hiszpańską firmą Mitula Group Limited, dzięki której pozycja Kleding.nl i Fashiola zostały dodatkowo wzmocnione.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z:

 

Alicja Rzad

Tel: +31 548760295

E-mail: press@fashiola.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: